کلینیک کاشت مو پیشگام مو

 

کلینیک کاشت مو پیشگام مو

  •  صاحب آگهی: مدیر
  • email
  •    تهران تهران
  • کاشت مو کاشت مو
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۷/۰۴
  • تهران , میدان آرژانتین – خیابان احمد قصیر شعبه 2: تهران – خیابان ولیعصر – روبروی پارک ملت شعبه 3 : کرج – میدان شهدا – خیابان بهار 989356566010

کلینیک کاشت مو پیشگام مو

کلینیک کاشت مو پیشگام مو   با بیش از چند دهه فعالیت در زمینه ترمیم مو و کاشت مو ، پیوند مو و  ابرو با برخورداری  از بورد حرفه ای و تخصصی پیوند مو  و مشاورین مجرب مفتخر است بتواند خدمت شایانی به عزیزانی که از ریزش مو رنج می برند داشته باشد.
در این راستا تمامی پرسنل کاشت مو نوین هیر درنهایت دقت و تعهد و با تاکیدی دال بر تخصص و تبحر، مهارت وعلاقه مندی خود را در پیوند موی نوین هیر  به نمایش گذاشته اند که نتیجه تمام این تلاش ها دستیابی به نتایج بسیار مطلوب و رضایت بخشی در تراکم موی متقاضیان بعد از پیوند شده است .  این مهم و پشتیبانی های متداوم  و  ثمر بخش مشاورین و دیگر دست اندرکاران مجموعه کاشت موی   نوین هیر از بهترین وجوه متمایز این کلینیک با سایر  همکاران این عرصه به شمار می آید.
در این وبسایت برای متقاضیان محترم، این امکان فراهم شده است که اطلاعات تماس خود را وارد کنند و در اسرع وقت مشاورین مجرب کلینیک کاشت موی نوین  هیر  با آن ها تماس خواهند گرفت و بصورت تلفنی یا حضوری در جلسه مشاوره رایگان اطلاعات لازم را دریافت نمایند و پس از بررسی های لازمه مشاورین پیوند موی نوین هیر بهترین شیوه را به شخص بر اساس سن، جنسیت، میزان ریزش مو ، شرایط فیزیکی ظاهری و فردی و…. به او پیشنهاد خواهند داد.

مرکزتخصصی کاشت مو ، ترمیم مو ، درمان ریزش مو و ابرو نوین هیر باکامل ترین تجهیزات پزشکی و کادری مجرب در زمینه رویش مجدد موی سر و درمان ریزش ابرو و ترمیم مو و ابرو  آماده ارائه سرویس و خدمات می باشد
تهران , میدان آرژانتین – خیابان احمد قصیر

شعبه 2: تهران – خیابان ولیعصر – روبروی پارک ملت

شعبه 3 : کرج – میدان شهدا – خیابان بهار

office(at)clinic-hair.com

989356566010

آدرس مشاهده آگهی :

http://kashtmou.ir/ads/58/کلینیک-کاشت-مو-پیشگام-مو.html